PL

EN

DE

602-380-336

ZŁOŻENIE ZAMÓWIENIA

Jeżeli jesteś zainteresowana/-ny naszymi produktami zachęcamy do kontaktu bezpośredniego drogą telefoniczną, mailową bądź przez konto FB.

Każde zamówienie realizujemy indywidualnie – nasze produkty wykonane są w 100% z drewna, którego barwa i rysunek są za każdym razem niepowtarzalne i unikatowe – nie ma dwóch identycznych desek. Na życzenie Klienta wykonujemy próbki wybarwień drewna. Dzięki nim łatwo można sprawdzić, jaki kolor drewna najlepiej będzie pasował do wnętrza, w którym na przykład stanie stół. Podczas realizacji zamówienia zależy nam również na bliskim kontakcie z Klientem – na przykład na podstawie przesłanych zdjęć, Klient może wybrać deskę, z której powstanie jego stół.

 

Po przygotowaniu i akceptacji wyceny, oraz ustaleniu terminu realizacji prosimy o wpłatę zaliczki w wysokości 50% ustalonej ceny. Po zaksięgowaniu zaliczki przystępujemy do realizacji zamówienia.

CZAS REALIZACJI I DOSTAWA

Realizacja każdego zamówienia to średnio około 30 - 40 dni roboczych, w zależności od specyfiki produktu. Prosimy o kontakt bezpośredni w celu dokładnego oszacowania czasu realizacji zamówienia.

Nasze produkty dostarczamy zarówno na terenie Polski jak i zagranicę – prosimy o kontakt bezpośredni w celu ustalenia dokładnej ceny i czasu dostawy.

Copyright © 2020 ONLY WOOD. All Rights Reserved | Created by DPNET